אודות פרופוד |

כל מה שאוכל יכול להיות

וולט דיסני אמר פעם, "אם אתה יכול לדמיין את זה, אתה יכול לעשות את זה". אנחנו מצטרפים ומוסיפים, "אם אתה גם יכול לאכול את זה, אנחנו יכולים להפיק את זה".


053-938-3607

Profood היא חיבור של דמיון, יוזמה ותשוקה לאוכל אשר יוצרים יחדיו חוויות קולינריות מרגשות בכל היקף וקנה מידה. בפן המסחרי, אנו מפיקים מתחמי מזון במרחבים ציבוריים ועורכים פסטיבלי אוכל ואירועי חברה. לקהל הפרטי, אנו עורכים סדנאות בוטיק ואירועים פרטיים עם נבחרת השפים המובילה של ישראל. המכנה המשותף לקשת השירותים הרחבה היא הקפדה על איכות המזון, התאמת הקונספט במלואו לאופי האירוע והפקה חלקה ונטולת רבב.

Profood הוקמה ומנוהלת על ידי אורי זיקרי. לצידו פועל מערך הפקתי וצוות מקצועי, המספק מענה לכל צרכי ההפקה, האירוח, הקולינריה וניהול הפרויקט. החברה דואגת לרישוי הדרוש במסגרת שירותי ההפקה.

הניסיון המצטבר של Profood הוביל אותנו לשורה של הצלחות. בין אם מדובר במיזם המשלב הפעלות לקהל הרחב בקניונים ברחבי הארץ, אספקת ציוד לתוכניות בישול, קייטרינג לאירועים רשמיים, ארוחת גורמה לחברים בנוכחות שף מוביל או אירוע עסקי מקורי וטעים – אנחנו הכתובת להגשמת כל השאיפות הקולינריות שלך.