אוטו אוכל

פוד טראק בפרו פוד

אוטו אוכל לאירועים- הקולינאריה במיטבה – מעכשיו גם בשטח!

חברת GLAMPER וחברת פרופוד PROFOOD המתמחה במיזמים קולינאריים, חברו יחדיו כדי להגיש לכם את הפוד-טראק (אוטו האוכל שלנו). זוהי הקולינאריה במיטבה כמו שרק פרופוד יודעת להפיק – גם בשטח!

פרו פוד מציעה שירות של מטבחים להשכרה כולל השכרת מטבחים ניידים.

053-938-3607

 

חוגגים יום הולדת בפיקניק ביער? עורכים יום גיבוש למשרד על חוף הים? נוסעים לטיול בנחל עם המשפחה המורחבת?
חברת GLAMPER מביאה לארץ מוצרים חדשניים על גלגלים, המעניקים חוויה ואיכות לתנאי שטח. כעת, היא מציגה את DINER ONE:  קרוואן מקורי של AIRSTREAM בעל מבנה פנימי של מטבח שף מקצועי, כך שניתן לבשל ולהגיש ארוחות משובחות בכל מקום ובכל תנאי השטח; בנוף הפתוח או ברחבי העיר, ה-אוטו אוכל יגיע עד אליכם, עם היופי והנוחות, כשהכל מוכן לעבודה.
שיתוף הפעולה הייחודי בין GLAMPER לבין פרופוד PROFOOD מעניק חוויה ייחודית עם האוטו אוכל – בארוחות, השקות ואירועים בשטח, תוך הקפדה על איכות המזון והתאמת הקונספט במלואו לאופי האירוע. הקרוואן מצויד ומאובזר במטבח מקצועי ומלא לטובת כל פעילות קולינרית שתבחרו. כמו כן, מתוך נבחרת השפים שלנו, תוכלו לבחור את השף שמתאים לכם כדי שיקבל את פניכם לארוחת בוקר, צהריים או ערב, לאירועים עסקיים ופרטיים, השקות מזון, סיורים קולינאריים, ואף שילוב סדנאות בישול, והכל תחת קורת גג ניידת אחת, והפקה מקצועית של אירוע מיוחד ובלתי נשכח.